Megbízható, biztos hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat

FOGORVOS

(HF 11-7436)

munkakörbe.

Elvárások:

  • Fogorvosi végzettség vagy végzős hallgató,
  • Tapasztalt szakemberek és pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Német nyelvtudás vagy német nyelvtanulás vállalása,
  • Szakmai elhivatottság, magas színvonalú, betegcentrikus munkavégzés,

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy legmodernebb technológiákat alkalmazó innovatív cégnél,
  • Visszajáró, elsősorban külföldi betegkör,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Dinamikus, fiatalos légkör,
  • Akkreditált rendelő, lehetőség rezidens képzésre,
  • Hosszú távú lehetőség.

Munkavégzés helye: Sopron vonzáskörzete,
Munkakezdés: azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 11-7436” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése