Megbízható, biztos hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat

 FOGORVOS

 (HF 10-7317)

 munkakörbe.

Elvárások

  • Fogorvosi végzettség,
  • Tapasztalt szakemberek és pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Német nyelvtudás,
  • Szakmai elhivatottság, magas színvonalú, betegcentrikus munkavégzés,

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy legmodernebb technológiákat alkalmazó innovatív cégnél,
  • Visszajáró, elsősorban külföldi betegkör,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Dinamikus, fiatalos légkör,
  • Hosszú távú lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Sopron vonzáskörzete,
  • Munkakezdés: azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7317” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                          HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése