Megbízható, biztos hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat

FOGORVOS

(HF 10-7035)

munkakörbe.

Győr – Moson –Sopron megyébe.

Elvárások

  • Fogorvosi végzettség,
  • Konzerváló fogászat, fogpótlás és endodontia területén szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív német nyelvtudás,
  • Szakmai elhivatottság, magas színvonalú, beteg centrikus munkavégzés,

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy legmodernebb technológiákat alkalmazó innovatív cégnél,
  • Visszajáró betegkör,
  • Versenyképes fizetés,
  • Dinamikus, fiatalos légkör,
  • Hosszú távú lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr – Moson - Sopron megye nyugati része.
  • Munkakezdés: azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7035” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése