www.cvonline.hu

Foglalkoztatási tanácsadó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 914407

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Megváltozott munkaképességű munkavállalókkal való kapcsolatfelvétel és egyéb ügyintézés
  • Egyéni fejlesztési terv készítése megváltozott munkaképességű munkavállalóknak
  • Csoportfoglalkozások szervezése, lebonyolításában való részvétel
  • Munkaadókkal való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás és egyéb feladatok
  • Különböző rendezvényeken való részvétel, szervezési feladatok ellátása
  • Segítségnyújtás a munkavállalók számára
  • Szolgáltatáselemző Rendszer (SZER) alkalmazása
  • Integrált informatikai rendszer és közösségi tér portál szolgáltatásainak igénybevételével kapcsolatos felkészítésekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR/szociális/bölcsész végzettség)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Legalább 2 év munkaerő-piaci szolgáltatás nyújtás területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló és összeszedett kommunikációs készség szóban és írásban
  • Határozott, dinamikus, csapatjátékos, jó szervezőkészséggel rendelkezik

Előny:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!