www.cvonline.hu

Foglalkoztatási tanácsadó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 619355

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • megváltozott munkaképességű munkavállalók részére munkaerőpiaci információnyújtás;
  • kölönböző programok szervezése;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel;

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség;
  • 1-2 év munkaerő-piaci szolgáltatásnyújtás vagy –szervezésben szerzett tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • munkaerőpiaci információnyújtásban szerzett tapasztalat;
  • megváltozott munkaképességű munkavállalók részére biztosított szolgáltatás nyújtásban, szervezésben szerzett tapasztalat;

Munkavégzés helye:

  • Debrecen;

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!