www.cvonline.hu

Foglalkozási rehabilitációs tanácsadó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1076691

Feladatok:

  • munkaadókkal, megváltozott munkaképességű munkavállalókkal való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás;
  • munkavállalói adatok regisztrálása és a regisztrációs adatok karbantartása, az ehhez szükséges dokumentáció naprakész vezetése;
  • megváltozott munkaképességű munkavállalók számára a 327/2011 (XII.29.) kormányrendelet 2. számú melléklete szerinti egyéni és csoportos tanácsadások megtartása (szükség esetén külső szolgáltató igénybevételével csoportos tanácsadás leszervezése);
  • munkaközvetítési tevékenység ellátása, ehhez szükséges dokumentáció kezelése, munkáltatói igazolások, közvetítési lapok összegyűjtése, vezetése;
  • munkaadói adatok regisztrálása és a regisztrációs adatok karbantartása, az ehhez szükséges dokumentáció naprakész vezetése;
  • részvétel a pályázati anyagok szakmai összeállításában;
  • az Egyesület egyéb programjaiban való részvétel, azokhoz kötődő rendezvény és projekt szervezési feladatok ellátása, árajánlatok beszerzése, terembérlet intézése;
  • az Egyesület tevékenységeihez kötődő hirdetés, szórólap, plakát, prospektus, sajtóanyagok szövegeinek megfogalmazása, ezek elkészíttetése külső partnerrel.

Elvárások:

  • szociális, vagy HR területen szerzett felsőfokú iskolai végzettség, (327/2011.(XII.29) korm. rendelet 2. számú melléklete szerint)
  • legalább 2 év munkaerő-piaci szolgáltatásnyújtás vagy –szervezésben szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban,
  • talpraesett, magabiztos személyiség,
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • jó kapcsolatteremtő készség,
  • kiváló adminisztrációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • megváltozott munkaképességű munkavállalók részére biztosított szolgáltatás nyújtásban, szervezésben szerzett tapasztalat;
  • adminisztratív feladatok ellátásában, rendezvények szervezésében, lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • idegen nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit biztosítunk:

Megváltozott munkaképességű munkavállalók számára kialakított szolgáltató pontban, (Cegléd, Gyöngyös, Hódmezővásárhely, Karcag, Budapest, Szarvas és Jászberény) a Munkaerőpiacon Maradás Egyesületnél

  • heti 40 órás munkaviszony;
  • munkavégzéshez szükséges technikai eszközök, mobiltelefon, laptop,
  • kellemes irodai környezet, jó csapat.

Jelentkezni fényképes önéletrajz segítségével!