www.cvonline.hu

Foglalkozás-egészségügyi szakorvos / szakorvos jelölt

  • A hirdetés 867 napja lejárt

Az Arrabona-Med Kft. 14 éve működő, akkreditált foglalkozás-egészségügyi rendelő, így cégünknél lehetőség van foglalkozás-egészségügyi szakorvosi képzésre is. Foglalkozás-egészségügyi szakorvossal rendelkezünk, aki mentorként felügyeli és segíti a rezidens orvos munkáját.

Az Arrabona-Med Egészségügyi Szolgáltató Kft. (Győr) pályázatot hirdet

foglalkozás-egészségügyi szakorvos vagy szakorvos jelölt

részére.

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő (hétfőtől péntekig 6.00-14.00) / részmunkaidő

Munkavégzés helye:

  • 9027 Győr, Martin u. 1. (a győri Ipari Park szomszédságában)

Illetmény és juttatások:

  • fizetés: megbeszélés szerint, kiemelt bérezés
  • igény szerint szolgálati lakás biztosítása

Pályázati feltételek:

  • általános orvosi végzettség
  • jó kommunikációs készség, rugalmasság, következetes és elkötelezett a cég céljainak megvalósítása érdekében

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz és motivációs levél
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata

A beosztás betölthetőségének időpontja:

  • azonnal

A pályázat benyújtásának módja:

  • elektronikus úton az alábbi e-mail címre.

A további gyakorlati képzések lehetséges helyszíne: Petz Aladár Megyei Oktató Kórház, Győr.

Tel/Fax: (+36) 96/ 624 085

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves