www.cvonline.hu

Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,

ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársakat keresünk

Nagykanizsa
teljes munkaidős foglalkozás-egészségügyi
szakasszisztens
munkakörbe

Feladat:

  • Heti 8 órában a foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi illetve ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Amit elvárunk:

  • Foglalkozás-egészségügyi vagy diplomás ápolói végzettség / HID
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit

Munkavégzés helye:
Nagykanizsa

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő