Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens illetve általános ápoló

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

 A Medicover Zrt. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd hátterű – magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője.

Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársakat keresünk:

Általános ápoló illetve foglalkozás-egészségügyi
szakasszisztens

 munkakörökbe.

Feladat:

  • A foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi illetve ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Amit elvárunk:

  • Foglalkozás-egészségügyi vagy diplomás ápolói végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Továbbképzési lehetőségeket
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét
  • Korrekt jövedelmet

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje az alábbiakban olvasható e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő