Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens illetve általános ápoló

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

 A Medicover Zrt. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd hátterű – magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és egészségbiztosítója.

Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársat keresünk:

Foglalkozás-egészségügyi
szakasszisztens illetve általános ápoló

 munkakörökbe.

Feladat:

  • A foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi illetve ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Amit elvárunk:

  • Foglalkozás-egészségügyi vagy diplomás ápolói végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Továbbképzést
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt kompenzációs csomagot

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű  önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje az alábbiakban olvasható e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő