www.cvonline.hu

Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens, általános ápoló

  • A hirdetés 1417 napja lejárt

A Medicover. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd hátterű –
magán-egészségügyi szolgáltatója és ellátásszervezője.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársakat keresünk

foglalkozás-egészségügyi
szakasszisztens illetve általános ápoló

munkakörökbe.

Feladat:

  • A foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi illetve ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Amit elvárunk:

  • Foglalkozás-egészségügyi vagy diplomás ápolói végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Továbbképzést
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt kompenzációs csomagot

Munkavégzés helye:
Nagykanizsa és környéke, Budapest

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő