Ugrás a tartalomra
FOGÁSZATI PÁCIENS KOORDINÁTOR (HF 12-8157)
pozícióba.

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, fogászati turizmussal foglalkozó
partnerünk részére keresünk munkatársat

FOGÁSZATI PÁCIENS KOORDINÁTOR
(HF 12-8157)

pozícióba.

Feladatok

  • Fogorvosi rendelő napi zökkenőmentes működésének biztosítása műszakonként 3 fős csapatban egymást segítve,
  • Páciensek fogadása, problémáik kezelése,
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • Kezelési tervek elkészítése és ismertetése a páciensekkel,
  • Külföldi rendelőkkel kapcsolattartás.

Elvárások

  • Aktív francia nyelvtudás,
  • Csapatjátékos hozzáállás,
  • Dinamikus személyiség.

Amit kínálunk

  • Kellemes, stressz mentes munkahelyi légkör,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Kiemelkedően jó munkakörülmények: 8 órás műszak, nincs hétvégi munkavégzés,
  • Biztos háttér.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8157"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu/

Budapest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása