www.cvonline.hu

Fogászati Asszisztens (Szeged)

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 987413

Nagy múltra visszatekintő, a legkorszerűbb technológiával felszerelt szegedi fogorvosi rendelőbe keresünk az alábbi feltételek mellett munkatársat:
Feladatok:

  • előkészít és asszisztál a fogorvosnak a fogászati beavatkozásoknál,
  • kialakítja a higiénés követelményeket és munkafeltételeket,
  • műszerek, eszközök, gépek precíz kezelése, sterilizálása,
  • dokumentációs, ügyviteli, koordinációs feladatot ellátása,

Elvárások:
  • szakirányú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves releváns tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • büntetlen előélet

Juttatások:
  • teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség,
  • igényes, modern munkakörülmények,
  • versenyképes fizetés,
  • azonnali kezdési lehetőség,

Előnyök:
  • angol és/vagy német nyelvtudás

  • Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal lehet a fentebb megadott e-mail címen. Kérjük a tárgyban jelölje meg a pozíció megnevezését! További információt személyesen a szegedi irodánkban (Szeged, Zászló u. 4) illetve telefonon a 62/548-840-es számon kérhet kollégáinktól.

Munkavégzés helye:
  • Szeged