www.cvonline.hu

Fogászati asszisztens állás Stuttgartban és Bonnban

  • A hirdetés 1242 napja lejárt

Stuttgartba és Bonnba, egy előkelő fogorvosi rendelőbe keresünk társalgási szintű német nyelvtudással rendelkező fogászati asszisztenseket.

További információk:

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

- fogászati asszisztensi végzettség
- alapfokú német nyelvtudás, minim A2e-es szint
- önálló munkavégzésre való képesség, ápolt megjelenés
- minimum 1 éves tapasztalat (röntgen tapasztalat előnyt jelent)
fogszabályzás terén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit mi kínálunk:

- magas kereseti lehetőség ( minimum bruttó 1800 EUR/hó)
- karrier- és egyéni fejlődési lehetőség; tréningeken, továbbképzéseken való részvételi lehetőség
- hosszú távú munkalehetőség
- 26 nap fizetett szabadság évente
- gondoskodunk a németországi szállás megtalálásáról
- a magyar nyelvű ápolói bizonyítvány német nyelvű hitelesítéséhez szükséges hivatalos dokumentumok elintézésében teljes körű segítséget nyújtunk, szükség esetén az elismertetést megelőlegezzük ügyfeleinknek

Jelentkezés: német nyelvű fényképes önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Egészségügyi munkára jelentkezőknek lehetőségük van NÉMET nyelvtanulásra: 1,5 óra 1300 Forint (A1-es szintről B1-es társalgási szintre).

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Keszthely: 06 30 608 1454
Csíkszereda:+40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek.