www.cvonline.hu

Főépítésvezető

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Park, játszótér és sportpálya magas építés területén jelentős szakmai sikereket elért, jó hírű, budapesti középvállalkozás,

munkatársat keres.

Feladata:

  • részt vesz a folyó építési munkák koordinálásában, szervezésében és ellenőrzésében, ennek keretében,
    • képviseli a társaságot a Megbízókkal történő egyeztetéseken,
    • kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel,
    • ellenőrzi a hatósági előírások és minőségi követelmények betartását,
    • ellátja a projekt monitoring feladatokat,
    • figyelemmel kíséri az építésvezetők adminisztratív kötelezettségeinek teljesülését, kiemelten az építési napló szakszerű vezetését,
    • elektronikus építési napló vezetése
    • nyomon kíséri a dolgozók és alvállalkozók teljesítményének nyilvántartását, igazolását,
    • ellenőrzi a munkaügyi-, tűz és balesetvédelmi- nyilvántartások vezetését,
    • figyelemmel kíséri a társaság tulajdonában lévő, munkaterületen használt vagyontárgyak védelmét,
    • felügyeli a technológiai előírások maradéktalan betartását,
    • ellenőrzi az átadást megelőzően a kivitelezési munkákat,
    • figyelemmel kiséri a megvalósulási dokumentációk elkészítését,
  • nyomon követi a kivitelezési munkák alakulását, a tapasztalatok alapján javaslatot tesz a technológiai változtatásokra, az érdekeltségi rendszer módosítására, illetve más az eredményességet kedvezően befolyásoló lépésekre,
  • szervezi a társaság, nagyértékű gépi eszközeinek, berendezéseinek a hatékony felhasználását,
  • koordinálja a kivitelezési munkák megfelelő előkészítését, kiemelten figyelemmel kíséri a szükséges anyagok, szolgáltatások időben történő biztosítását,
  • irányítja a benyújtásra kerülő pályázatok magas szintű szakmai kidolgozását.

Elvárások:

  • azonos vagy hasonló területen szerzett több éves, igazolható tapasztalat,
  • felsőfokú szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök)
  • felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-É-M)
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • szorgalmas, elkötelezett hozzáállás, a cég érdekeinek képviselete,
  • projekt kivitelezési tapasztalat,
  • B. kategóriás jogosítvány.
  • önállóság, terhelhetőség,
  • tulajdonosi szemlélet,
  • erkölcsi feddhetetlenség.

Amit kínálunk:

  • stabil, támogató háttér,
  • önálló, felelősségteljes feladat,
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület, illetve az ország teljes területe

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelem igényének megjelölésével a lenti  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő