www.cvonline.hu

Főelosztó hálózati szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1080751

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. megbízásából új munkatársat keresünk az Áramhálózati üzem veszprémi csapatába, az alábbi pozícióba Főelosztó hálózati szerelő - VESZPRÉM
Feladatok:

  • NAF-KÖF hálózatok üzemeltetési és karbantartási munkáinak végzése
  • 120kV-os FAM beavatkozások végzése
  • Feszültségmentesítések végrehajtása, felügyelet végzése
  • Érintésvédelmi felülvizsgálatok, javítások végzése
  • Hálózati Üzemviteli bejárások elvégzése
  • Készenlét tartása
  • Üzemzavarok behatárolása, elhárítása
  • Vállalati gépjárművek vezetése-feljogosítás szerint
  • Szerelői raktár kezelése
  • 120 kV-os hálózat ellenőrző bejárása
  • Karbantartások, fejlesztések kiszolgálása
  • Káresetek helyreállítása
  • Közreműködés hálózati leltározásban

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség illetve további szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem (Javadalmazási csomag)
  • Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam
  • FSMS, KÖF-FAM szerelői kliens kezelői ismeretek, F1 feljogosítás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használata

  • Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém