www.cvonline.hu

FODRÁSZOK HAMBURGBA

  • A hirdetés 806 napja lejárt

Hosszú távra jó fodrászakat keresünk egy Hamburgi fodrász - láncnak.

Jó fizetés, karierlehetöségek, továbbképzéseket és nagyan tapasztalt szakembereknek vezetöállás is lehetséges.

Segitünk a beilleszkedésben, a családtagoknak is segitünk, munkát találni.

Alapszintü német nyelvtudást (A1/A2) várunk el, de angol nyelvtudás is elönyös.

Elvárás

barátságos, szorgalmas szakemberek, nyelvtanulási készséggel várnak el

Amit nyújtunk

lakáskeresésben segitünk,

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér