www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1032525
lejárt

Karrier az Audinál

Főállású Gyakorló Orvos - Audi Hungaria Foglalkozás- Egészségügyi Szolgálat - Egészségmanagement - Személyügy

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria Motor Kft. területén jelenleg foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatási és szakellátói tevékenység történik több mint 11500 munkavállaló részére két egészségközpontban.

Alapvető célunk, hogy egy felelős, szociálisan is érzékeny vállalat saját foglalkozás-egészségügyi szolgálataként korszerű, a mai szakmai elvárásokat példaértékűen megvalósító egészségügyi ellátást biztosítsunk magas nívójú környezetben.

Feladatok

  • Foglalkozás-egészségügyi alapellátási tevékenység, ezen belül:
  • - Munkaköri alkalmassági vizsgálatok kivitelezése

    - Betegellátás és gondozás

    - Szűrővizsgálatok végzése

    - Munkavégzés egészségkárosító hatásainak vizsgálata,

    - Prevenció, az egészséges munkakörnyezet kialakításában való közreműködés

    - Ergonómiai szempontok érvényesítése a munkakörnyezet kialakításában

    - Csökkent, illetve megváltozott munkaképességű dolgozók rehabilitációs tervének kidolgozásában való részvétel a vállalaton belül

    - Foglalkozás-egészségügyi témában egészségjavító koncepciók tervezése és kivitelezése

    - Szoros együttműködés a vállalat munkabiztonsági szakembereivel

  • Egészségmegőrző, és megelőző programok tervezése, kivitelezése
  • A vállalat egészségmanagement koncepciójának megvalósításában való aktív részvétel
  • Az egészségmenedzsment folyamatainak koordinálása és azok hibamentes kivitelezésének biztosítása
  • Prezentációk, kimutatások, statisztikák elkészítése és azok kommunikációja az érintett szakterületek felé
  • Részvétel új egészségmenedzsment folyamatok/koncepciók kidolgozásában, bevezetésében és működtetésében
  • Az Audi Hungaria egészségmenedzsment politikájának képviselete vállalaton belül és kívül
Elvárások

  • Általános orvosi diploma
  • Üzemorvostan szakvizsga előny, de nem elvárás
  • Orvosi munkában végzett tapasztalat előny, de rezidensi képzésüket befejezett, pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk
  • 5 éven belül üzemorvostan szakvizsga megszerzése elvárás
  • (az Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálata a SOTE akkreditált üzemorvosi képzőhelye)

  • Német nyelvtudás – előny, a német nyelv vállalati oktatásában való részvétel elvárás
  • Döntési képesség, felelősségtudat
  • Képesség egyaránt csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság
  • Nyitottság egy interkulturális környezetben való munkavégzésre
  • MS Office ismeretek
  • Részletes önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9078

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Páli Éva válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8888