www.cvonline.hu

FMEA MODERÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 995030

Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A szoftverkörnyezet, az elektronikai háttér, valamint a rendszer-szintű fejlesztések támogatása
  • Az FMEA tevékenység koordinálása különböző projekt csapatok munkájában
  • Fejlesztések moderálása a különböző rendszerszinteken
  • Kapcsolattartás a cég más kiemelt jelentőségű telephelyeivel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, elsősorban villamos-, gépész- vagy autómérnök
  • Tapasztalat FMEA és FTA módszer alkalmazásában, valamint ezeket támogató eszközök használatában
  • Megbízható angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó, és analitikai készség
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Autóipari berendezések iránti érdeklődés

Előnyt jelent

  • Autóipari minőségügyi szabványok (VDA4.2, QS9000, ISO/TS16949) ismerete
  • Funkcionális biztonsági szabványok (IEC61508, ISO26262), illetve jóváhagyási direktívák (ECE R13) ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FMEA MODERÁTOR, Budapest