www.cvonline.hu
FMEA moderátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1082489
lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Design FMEA-k készítése indítómotor és generátor termékekhez
  • Projekt munka támogatása szükséges dokumentációk elkészítésével
  • Prezentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • FMEA készítésében szerzett tapasztalat
  • külföldi kiküldetés vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Német nyelvtudás, minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Nyelvtudás továbbfejlesztése
  • Nemzetközi karrier lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.