www.cvonline.hu

FMEA moderátor (Gy-M-S)

  • A hirdetés 744 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk FMEA Moderátor munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • FMEA-k kidolgozása, továbbfejlesztése
  • FMEA megbeszélések szervezése és vezetése
  • Mérnöki változások követése FMEA specifikusan
  • Delegált osztályok feladatorientált koordinálása, felügyelete a területek (QS, műszaki) által dedikált mérnökökkel
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Erős kommunikáció szintű angol és német nyelvtudás
  • 1-3 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat a FMEA területén
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség, dinamizmus, pro-aktivitás

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.