www.cvonline.hu

FMEA MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 970096

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FMEA MÉRNÖK

Feladatok

  • A folyamat FMEA-k megszervezése és moderálása
  • Folyamatos értékelések a minőségügyi és folyamatmérnökökkel
  • Az FMEA rendszer és a control plan-ek folyamatos naprakészen tartása
  • A termékek és folyamatok strukturálásában való aktív részvétel
  • Funkcionális és hiba hálózatok létrehozása az FMEA munkalapokból levezetve
  • A control plan-ek kiadása, azoknak az alárendelt dokumentumokkal történő koordinálása (vizsgálati tervek, stb.)
  • A teljes FMEA program strukturálása és ütemezése
  • Az FMEA feldolgozásának koordinálása az összes érintett bevonásával (társszervezetek, vevők)
  • FMEA csoportok moderálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett többéves tapasztalat
  • FMEA területen szerzett 1-3év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (APIS IQ-FMEA ismeret előnyt jelent)
  • Vevőközpontúság, nagyfokú stressz-tűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, 13. havi fizetés, utazási támogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FMEA MÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország