www.cvonline.hu

FMEA mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 665365

Magyarországon évek óta jelen lévő, stabil háttérrel rendelkező, a világ élvonalába tartozó TIER-1-es autóipari partnerünk számára keresünk FMEA mérnök munkatársat

FMEA mérnök

Feladatok:
  • minőségorientált Mérnöki Tervezés (APQP) folyamatok koordinálása, a javasolt akciók megvalósításának és hatásának követése;
  • az egyes car line-okhoz tartozó összes FMEA koordinálása;
  • FMEA megbeszélések szervezése és vezetése;
  • mérnöki változások követése;
  • érintett osztályokkal történő kapcsolattartás, munkájuk koordinálása.
Elvárások:
  • felsőfokú mérnöki végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • FMEA ismeret;
  • legalább kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • jó kommunikációs készség;
  • csapatmunkában történő munkavégzés iránti igény.
Amit kínálunk:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Gödöllő
Egyéb:
  • Megbízónk munkatársainak versenyképes kompenzációs csomagot, jó munkahelyi csapatot és további karrierlehetőséget kínál.
Kapcsolat:
Szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gödöllő