www.cvonline.hu

FMEA MÉRNÖK (6331)

  • A hirdetés 1044 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú végzettség
•németnyelv-tudás szóban és írásban
•jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
•nagyfokú önállóság

Előny:
•SCIO ismerete
•angol nyelvtudás

Feladatok:
•FMEA megbeszélések szervezése, moderálása
•FMEA készítése, folyamatos aktualizálása, kezelése a PLM rendszerben
•Együttműködés a központtal

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég. Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, gumi és műanyag csatlakozástechnikai elemeket gyárt az autóipar számára. A 10.000 m2-en működő gyár közel 1000 főnek biztosít munkalehetőséget.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.