www.cvonline.hu

FMEA MÉRNÖK (6271)

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Feladatok:
•FMEA megbeszélések szervezése, moderálása
•FMEA készítése, folyamatos aktualizálása, kezelése a PLM rendszerben
•Együttműködés a központtal

Elvárások:
•felsőfokú végzettség
•németnyelv-tudás szóban és írásban
•jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
•nagyfokú önállóság

Előnyt jelent:
•SCIO ismerete
•angolnyelv-tudás

Bérezés:
•megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég. Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, gumi és műanyag csatlakozástechnikai elemeket gyárt az autóipar számára. A 10.000 m2-en működő gyár közel 1000 főnek biztosít munkalehetőséget.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig