www.cvonline.hu

FMEA koordinátor - Székesfehérvár környéke

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Feladatkör:
PFMEA-k kidolgozása, továbbfejlesztése. FMEA megbeszélések szervezése és vezetése. Mérnöki változások követése FMEA specifikusan. Delegált osztályok feladatorientált koordinálása, felügyelete a területek (QS, műszaki) által dedikált mérnökökkel.

Végzettség:
Min. középfokú műszaki.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. FMEA, APQP ismeret.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete. Jó kommunikációs készség. Határozottság, meggyőzési képesség. Csapatmunkában történő munkavégzés iránti igény.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.