www.cvonline.hu

FM koordinátor

  • Company_icon Sodexo Services Hungary Kft.
  • Location_icon Veszprém, Veszprém
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A SODEXO Services Kft. több mint 50 éves tapasztalattal rendelkezik helyszíni szolgáltatások területén. Partnereink jellemzően multinacionális nagyvállalatok, akiknek fontos a SODEXO ügyfélközpontú, kimagasló, értéket képviselő szolgáltatása.

Nemzetközi nagyvállalati partnerünk veszprémi gyáregységébe keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A szolgáltatási tevékenységhez kötődő adminisztratív és operatív feladatok teljes körű ellátása
  • Műszaki anyagok, védőeszközök beszerzése
  • Termékminta, csomagoló- és alapanyag forgalommal kapcsolatos teendők
  • Szállítási és anyagmozgatási feladatok, fuvarozás
  • Hivatalos ügyintézés biztosítása
  • Munkaruha raktár készletének nyilvántartása, bevételezés, leltározás, selejtezés
  • A raktáros munkatársak koordinálása, a munkafolyamatok felügyelete
  • Taxi- és ebéd rendelések kezelése, rendezvényekben segédkezés
  • Irodaszer rendelések összeállítása, irodaszer kiadás
  • Beszállítóktól árajánlat bekérés, javaslattétel készítése
  • Company shop-ban helyettesítés
  • Site Manager munkájának támogatása, helyettesítése

 Elvárások:

  • Középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletmód
  • Kiváló együttműködő és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és szervezőképesség
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP, Ariba rendszerek ismerete
  • Tapasztalat hasonló jellegű munkakörben

Amit nyújtunk:

  • Egyműszakos, napi 8 órás munkaidő
  • Stabil vállalati háttér, változatos feladatok
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Korrekt bérezés és juttatások
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű