www.cvonline.hu

Flottamenedzser

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége,

budapesti székhelyére keres

kollégát.

Feladatai:

  • Saját tulajdonú, lízingelt és bérelt gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés (bérlés, karbantartás, biztosítás stb.)
  • Szerződéses szállítók kiválasztása, szerződések karbantartása és kapcsolattartás
  • Gépjárművek GPS követésével kapcsolatos információk kiértékelése, költségoptimalizálási javaslatok kidolgozása
  • Menetlevelek adminisztrációja
  • Bejövő és kimenő áruk nemzetközi fuvarszervezése (kapcsolattartás speditőrökkel, vámügyintézés, konténerfogadás megszervezése tengerentúlról)
  • Üzemanyagbeszerzéssel összefüggő ügyintézés (tárgyalások, kimutatások készítése stb.)

Elvárások:

  • Minimum 3 év munkatapasztalat flottamenedzseri pozícióban
  • Középfokú iskolai végzettség (Érettségi)
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Logisztikai felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk ezért:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő