www.cvonline.hu

Flottamenedzser Budapest

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Flottamenedzsert Budapest

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • alap, vagy középfokú német nyelvtudás
  • KIEMELKEDŐ jártasság a gépjárművekkel kapcsolatban (új típusú személygépjárművek), típusok, gyártmányok
  • B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • flotta koordinálása , sérülések karbantartása (flotta létszám folyamatos kontrolálása, sérülések adminisztrálása,
    javítási munkák kiosztása a kollégáknak, munkafolyamat elvégzésének ellenőrzése)
  • gépjárművek szervízbe irányítása és elhozatalának megszervezése
  • figyelni a kihasználtságot és a foglalásokat
  • folyamatos kapcsolatban lenni a reptéri illetve a városi iroda vezetőjével
  • meghibásodás esetén assistance feladatok ellátása -> csereautó ügyfélhez juttatásának megszervezése
  • online rendszerben az autók javítási kérelmeinek feldolgozása
  • online rendszerben történő kommunikáció a német központtal
  • back-office jellegű feladatok ellátása

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben, 9-17-ig.
  • Munkavégzés helye:  Budapest, 1. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő