www.cvonline.hu

Flottakezelő

  • A hirdetés 1188 napja lejárt

Cégünk

munkatársat keres

Feladatok:

  • gépjármű-flotta teljes körű kezelése, szervezése, adminisztrációs ügyintézése, biztosítási ügyintézések koordinálása
  • szerződések, megrendelések kezelése
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • szervizelési árajánlatok készítése, szervizek, gumi cserék, töréskárok intézése
  • forgalmi kimutatások, statisztikák, jelentések, prezentációk készítése
  • gépjármű állomány stratégiai tervezése
  • céges ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • gépjármű átadási dokumentációk kezelése
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • flottakezelési területen szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • aktív német nyelvtudás
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret
  • kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • nagy munkabírás, önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • precizitás, határidők betartása, határozottság
  • jó problémamegoldó, és konfliktuskezelő készség
  • ügyfél-centrikus magatartás
  • B kategóriás jogosítvány megléte, vezetési tapasztalat

Előny:

  • kiterjedt és szerteágazó kapcsolatrendszer
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás budapesti irodánkban
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • betanítás, vezetői támogatás

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német