www.cvonline.hu

Flottakezelő

  • A hirdetés 123 napja lejárt

Flottakezelési munkatársat keresünk!

Országos lefedettséggel rendelkező létesítménygazdálkodó cégünk munkatársat keres gépjármű-ügyintézői, flottakezelési feladatok ellátására:

Feladatok:

  • a gépkocsik kiadása/visszavétele igények szerint
  • a gépkocsik szerviz bejelentése
  • állapotellenőrzés (leltár és megjelenés szerint)
  • autópálya matricák kezelése, ellenőrzése
  • csereautók kiadása / visszavétele
  • GPS rendszerek felügyelete
  • káreset-, és bírságkezelés
  • okmányirodai ügyintézés
  • jelentések készítése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • minimum 2 év hasonló területen szerezett tapasztalat
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, önállóság, kreativitás

Előny:

  • műszaki szakirányú végzettség
  • flottakezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • irodai háttér biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 9 kerület

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk.
A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (flottakezelési munkatárs).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő