www.cvonline.hu

Flottakezelő munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.26.
Hirdetés azonosító: 946826

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Flottakezelő munkatárs munkakörbe új kollégákat.

Feladatok:

- Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- az ügyféladatok teljes körű adminisztrációja és karbantartása,
- esetleges kérdések, reklamációk kezelése,
- riportok generálása,
- árajánlatok, kalkulációk készítése,
- új autók beszerzésének, illetve a használt autók értékesítésének támogatása.

Elvárások:

- felsőfokú gazdasági végzettség
- 2-3 év ügyfélszolgálati, logisztikai területen szerzett tapasztalat elengedhetetlen
- tárgyalóképes (folyékony) angol nyelvtudás
- felhasználói szintű MS office gyakorlat
- magabiztos Excel használat
- pontos, precíz munkavégzés
- önállóság
- jó alkalmazkodó készség

Amit kínálunk:

- stabil munkahely
- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális háttér
- hosszútávú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján