www.cvonline.hu

Flottakezelési vezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 646711
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Flottakezelési szolgáltatások értékesítése.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Autóflotta-kezelési szolgáltatás értékesítése;

• Új ügyfelek felkutatása;

• Rendszeres kapcsolattartás meglévő flottakezelő cégekkel, flotta ügyfelekkel;

• Árajánlat készítés;

• Bérleti konstrukciók számítása;

• Autópark-kezelő ajánlatok kiadása;

• A hozzá tartozó divízió munkájának irányítása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Flottakezelés operatív folyamatainak ismerete;

• Minimum 3-4 éves flottakezelési és értékesítési tapasztalat;

• Jó üzleti érzék, „étékesítési véna”;

• Pénzügyi folyamatok ismerete;

• Minimum középfokú végzettség;

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

• Utazási hajlandóság (belföldön);

• „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

Banki vagy pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat.

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, autópark-kezeléssel foglalkozó cég.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés, vonzó juttatási csomag.

• Kulturált munkakörülmények,

• Fejlett értékesítés támogatás (marketing, adminisztráció).

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.