www.cvonline.hu

FLOTTAIRÁNYÍTÓ (TEHERGÉPKOCSI) (7198)

  • A hirdetés 791 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Flottairányító (tehergépkocsi)

Elvárások:
•Kiváló német nyelvtudás
•Magas szintű Ms Office ismeretek
•Kiváló kommunikációs képesség, rugalmasság, terhelhetőség

Feladatok:
•Tehergépkocsik szállítási feladatainak szervezése és kalkulációja
•Kapcsolattartás és együttműködés megbízókkal, gépkocsivezetőkkel
•Tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, partnerekkel

Előnyök:
•Egyéb idegen nyelv ismerete
•Tehergépkocsi jogosítvány

Amit kínálunk:
•Változatos feladatkör
•Versenyképes jövedelem
•stabil munkahely
•Folyamatos továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkába állás tervezett időpontja: azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857