www.cvonline.hu

Flottairányító / diszpécser

  • A hirdetés 924 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Fuvarozási Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése;
  • A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kisérése, ellenőrzése és adminisztrációja;
  • A fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása;
  • A fuvarfeladatok szervezése és lebonyolítása során együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, vagy szakirányú szakképesítés (logisztikai ügyintéző, szállítmányozási és fuvarozási ügyintéző);
  • Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • Fuvarozás és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat;
  • Flottairányítóként szerzett tapasztalat;
  • Angol vagy román nyelvtudás.

Szükséges kompetenciák

  • Kimagasló stressztűrő-képesség;
  • Kiváló szervező készség;
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés;
  • Több feladat egyszerre történő elvégzésére való képesség;
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség;
  • Csapatszellem;
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 2022
Pozíció megnevezés: Flottairányító/diszpécser
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.01.31.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő