www.cvonline.hu

FLOTTAIRÁNYÍTÓ (DISZPÉCSER)

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Fuvarozási Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Feladatok:

  • Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése;
  • A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kisérése, ellenőrzése és adminisztrációja;
  • A fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása;
  • A fuvarfeladatok szervezése és lebonyolítása során együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, vagy szakirányú szakképesítés (logisztikai ügyintéző, szállítmányozási és fuvarozási ügyintéző);
  • Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozás és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat;
  • Flottairányítóként szerzett tapasztalat;
  • Román ill. egyéb más idegen nyelv ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Kimagasló stressztűrő-képesség;
  • Kiváló szervező készség;
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés;
  • Több feladat egyszerre történő elvégzésére való képesség;
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség;
  • Csapatszellem;
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „flottairányító” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő