www.cvonline.hu

Flottaértékesítő

  • A hirdetés 692 napja lejárt

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. több márkát forgalmazó, országos hálózattal rendelkező gépkocsi-márkakereskedés. Csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a forgalmazott márkákat exkluzív környezetben, s akit vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos magas szintű képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.

A Jász-Plasztik Autócentrum csapatába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • új gépjárművek flottaértékesítése szalonban és szalonon kívül
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek szerzése, piacbővítés
  • a vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:

  • minimum 5 év gépkocsi értékesítőként / flottaértékesítőként megszerzett, jelenleg is aktív tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol- és/vagy német nyelvtudás
  • kimagaslóan jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség, sales-es attitűd
  • nagy teherbírás
  • hajlandóság hétvégi munkavégzésre, illetve aktív értékesítésre

Amit kínálunk:

  • fix + teljesítményarányos fizetés
  • cafetéria
  • európai szintű munkakörülmények
  • stabil háttér
  • teljesítménytől függően szolgálati autó

Munkavégzés helye:

Fót

Munkakezdés időpontja:

2015. március 1.

Magyar és angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre „Flottaértékesítő” megjelöléssel. Jelentkezését köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő