www.cvonline.hu

Flotta üzletköző

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

 A MARSO KFT, független autószerviz hálózat budapesti központjába

munkatársat keres

munkakörbe

azonnali munkakezdéssel

 Feladatok:

  • Új flották felkutatása, üzleti kapcsolat kialakítása
  • Kapcsolattartás meglévő flottákkal, és a hálózat saját üzleteivel
  • Ajánlatok készítése, szükséges adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség (ennek hiányában legalább 5 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben)
  • Üzletkötői tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Autószerviz piac ismerete
  • Önálló munkavégzés, agilitás, kereskedelmi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Gumiabroncs piac ismeret
  • Meglévő partnerkör

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Változatos, kihívást jelentő munka

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció, telephely megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát, végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát, erkölcsi bizonyítványát az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő