www.cvonline.hu

Flotta manager asszisztens

  • A hirdetés 886 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak.

Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FLOTTA MANAGER ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Flotta manager munkájának támogatása
  • Üzemanyag elszámolások elkészítése, eltérések felderítése, adminisztrációja
  • Járművekkel kapcsolatos okmányok, biztosítások ügyintézése
  • Járműjavítások egyeztetése, számlák kezelése, adminisztrációja
  • Gumicserék megszervezése
  • Autók mozgatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • "C" kategóriás jogosítvány előny
  • Adminisztratív területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Gépjárművezetésben szerzett gyakorlat, balesetmentes vezetés
  • Műszaki érdeklődési kör
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő