www.cvonline.hu

FLOTTA KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 256 napja lejárt

A Gumi-Profi Team Kft. gumiabroncs- és autószerviz hálózata BUDAPESTI munkavégzéssel

FLOTTA KOORDINÁTORT

keres.

Főbb feladatok:

  • bejövő telefonhívások fogadása
  • ügyféligények feldolgozása, teljesítése
  • árajánlatok készítése
  • ügyfélpanaszok teljeskörű kezelése
  • társosztályokkal történő együttműködés
  • számlázás
  • az eredmények folyamatos nyomon követése, beszámolók, jelentések készítése a központi vezetés részére
  • termékek értékesítése, szakmai tanácsadás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • kitűnő kommunikációs és tárgyaló képesség, csapatszellem
  • eredményorientált gondolkodásmód, kereskedelmi szemlélet
  • kiváló szervezői, problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • idegen nyelv ismerete
  • autóipari jártasság,
  • gumiabroncs és felni piac ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, piacképes juttatási csomag
  • fiatal, összeszokott, dinamikus csapat
  • teljesítményarányos jövedelem
  • egyénre szabott fejlődési, képzési lehetőség

Jelentkezéshez az önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő