www.cvonline.hu

Flotta koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1061932

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk flotta koordinátor munkakörbe új kollégákat.

Feladatok:

- kapcsolattartás a szerződött szervizhálózattal és ügyfelekkel
- a szerződéses működés felügyelete szervizek irányában
- szervizektől bejövő árajánlatok ellenőrzése és jóváhagyása
- szerviz kontroll ajánlatok bekérése
- garancia, méltányosság érvényesítése
- javítás optimalizáció megadott stratégiai irányelvek alapján
- kapcsolódó folyamatokban közreműködés
- reklamációk kezelése beszállítók és ügyfelek irányába egyaránt
- formai és tartalmi számlaellenőrzés és adminisztráció

Elvárások:

- szakközépiskolai érettségi, autószerelő vagy autóvillamossági szakirányon
-technikusi képesítés illetve a felsőfokú képesítés előnyt jelent
- hasonló pozícióban szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
- precizitás, pontosság
- jó kommunikációs képesség
- nagy terhelhetőség
- irodai környezetben való munkavégzés kedvelése
-word, excel középszintű felhasználói ismerete
- előnyt jelent bármilyen vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat és társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- cafeteria, juttatási csomag és bónusz rendszer
- lendületes, fiatalos csapat
- igényes munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a