www.cvonline.hu

FLOTTA KEZELŐ

  • A hirdetés 958 napja lejárt

 Feladatok:

  • a Duna Autó által forgalmazott autómárkák értékesítése, elsődlegesen vállalati ügyfeleknek, flottakezelő cégeknek;
  • új ügyfelek, értékesítési lehetőségek felkutatása, régi ügyfelek újraaktiválása.

Elvárások:

  • gépjármű flottaértékesítési tapasztalat;
  • finanszírozási, pénzügyi lízing ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • komoly szakmai képzések, és fejlődési lehetőség;
  • fejlett értékesítés-támogatás (marketing, adminisztráció);
  • kulturált munkakörülmények;
  • hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő