www.cvonline.hu

FLOTTA ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (7156)

  • A hirdetés 878 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. piacvezető Márkakereskedés számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Flotta értékesítési vezető

Elvárások:
•minimum középfokú szakirányú végzettség
•hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
•aktív középfokú német nyelvismeret
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány
•kiemelkedő kommunikációs képesség
•ügyfél- és sikerorientált hozzáállás
•magabiztos kiállás, talpraesett, határozott személyiség

Előny:
•Főiskolai, egyetemi végzettség

Feladatok:
•haszon- és személygépjárművek teljes körű értékesítése, ügyintézése
•ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, ügyfelek látogatása
•meglévő céges kapcsolatok ápolása, új értékesítési csatornák felkutatása

Amit kínálunk:
•bér megegyezés szerint
•egyéb juttatások (mobiltelefon, laptop, gépkocsi céges használatra)
•kiemelkedő szakmai lehetőség
•utazási költségtérítés (megegyezés szerint)
•albérleti hozzájárulás (megegyezés szerint)
•letelepedési támogatás (megegyezés szerint)
•munkaruha biztosítása
•folyamatos szakmai képzések

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-tól 17:00-ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857