www.cvonline.hu

Flotta adminisztrátor

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1082535
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk azonnali kezdéssel HR asszisztenst, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Gépjárművek üzemeltetésével kapcsolatos adminisztráció az átadástól a visszavételig (használati engedély, forgalmi engedély, üzemanyag kártya, stb. kiadása),
  • GPS adatok lekérése és riportolása,
  • A flottát érintő hivatalos levelek, hatósági határozatok továbbítása az érintettek felé,
  • Beérkezett gépjármű havi elszámolások feldolgozása,
  • Kulcsos autók allokációja, szervizeltetés és műszaki vizsgáztatás nyilvántartása,
  • Rendszeres kapcsolattartás a flottakezelővel, a gépjármű használókkal, a pénzügyi és a személyzeti osztállyal,
  • A gépjárműparkkal kapcsolatos biztosítások adminisztrálása, biztosítóval való  folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 1 éves tapasztalat adminisztratív munkakörben,
  • MS Office (Excel) és webes felületek felhasználó szintű ismerete,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Precíz munkavégzés,
  • Rugalmasság és terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Bőcs

Határozatlan idejű munkaszerződés.

Előnyt jelent:

  • HR területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.

Várjuk jelentkezését honlapunkon történő Link megjelenítése útján.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Humán erőforrás