www.cvonline.hu

Floor/Service Manager / Szervíz Menedzser

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

Floor/Service Manager

Costes restaurant in Budapest is looking for a motivated and committed Floor/Service Manager who's capable to work under pressure. Experience at fine-dining restaurants is a must. We offer competitive salary and a great opportunity to improve.

Please send your CV in English/Hungarian with a list of previous workplaces and references to the e-mail address:

A Costes étterem tapasztalt és motivált Szervíz Menedzsert keres. Csak olyanoktól várunk önéletrajzot, akik hasonló kategóriájú étteremben és/vagy külföldön szereztek már tapasztalatot!

Jelentkezni a lent megadott e-mail címen, fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

Link megjelenítése" target="_blank">

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Randstad Hungary Kft.

Szeretne Budapesten 1 műszakban dolgozni? Partn...
Budapest

Ruházati árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Ruházati árufeltöl...
Budapest

Árufeltöltő (Rugalmas munkaidő)