www.cvonline.hu

FlexCube rendszerszervező

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1087898
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Banki szektor nagy volumenű projektjéhez keresünk rendszerszervező munkatársat

Feladatkör, felelősségek:

•- Informatikai fejlesztések rendszerszervezői tevékenységének támogatása, modellezési és rendszertervezési feladatok

•- Igényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megrendelővel

•- Ötletek generálása

•- Megtervezi a folyamat erőforrás-szükségletét

•- Elkészíti a funkcionális specifikációt, szükség esetén a technikai specifikációt (követelmény és programspecifikációk)

•- Szükséges tesztelési és üzemeltetési feladatok ellátása, részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában.

•- Fejlesztőkkel, IT szakmai vezetőkkel, tényleges felhasználókkal való együttműködés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Legalább 1-2 éves rendszerszervezői tapasztalat

•- A rendszerek köré épült üzleti folyamatok áttekintő szintű ismerete

•- Paraméterezési, tesztelési tapasztalat

•- Angol nyelvismeret (szakmai szövegértés)

•- Legalább alapszintű SQL ismeret (lekérdezések)

Előny:

•- FlexCube ismeret

•- Banki területen szerzett üzleti tapasztalatok (back office, fizetésforgalom, számvitel, front office, jelentés szolgálat)

•- XML ismeret

Az ideális személyiségjegyek:

•- Önálló munkavégzésre alkalmas

•- Jó problémamegoldó képesség

•- Nyitott, és kommunikatív személyiség

•- Megfelelő tárgyalókészség

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás (szakmai)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.