www.cvonline.hu

Flash programozó (Debrecen)

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

Intermedius Net Kft. flash programozót keres teljes munkaidős állásba, debreceni irodájába.

Feladatok:

  • banner szerkesztés
  • statikus és dinamikus flash alkalmazások készítése

Elvárások:

  • banner szerkesztésben szerzett tapasztalat, referencia munkákkal
  • Flash szerkesztő szoftverek (Adobe Flash), Action Script3 magas szintű ismerete
  • precíz munkavégzés

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • HTML5, CSS ismeretek
  • egyéb programozási nyelvekben szerzett tapasztalat (php)
  • design tervezés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Debrecen

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő