www.cvonline.hu

Fizioterapeuta

  • A hirdetés 655 napja lejárt

A Vasas Akadémia Kft.

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • fizioterapeuta munkakör betöltése a Vasas Kubala Akadémia csapatainál (U14-U21)
  • masszőri feladatok elvégzése
  • rehabilitációs program szervezése, felügyelete
  • csapatokkal való utazás mérkőzésekre, tornákra

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú végzettség
  • min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • labdarúgó csapatnál szerzett tapasztalat
  • min. OKJ masszőri vizsga

Előnyt jelent:

  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil – kiépített orvosi stábbal rendelkező – háttér
  • tradicionális, több mint 100 éves múlttal rendelkező klub
  • családias környezet

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest Fáy utca 58., és 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével, valamint motivációs levelét az alébbi e-mail címre küldje el legkésőbb 2015.10.11-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő