www.cvonline.hu

Fizikus

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

Ügyfelünk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó, rendkívül sikeres high-tech középvállalat. Dinamikusan fejlődő teverző csapatukba keresünk

Fizikus

munkatársat 3-4 év releváns szakmai tapasztalattal.

Feladatok:

  • Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztés (méréstechnika, hardver, szoftver),
  • készülékek applikálása, installálása,
  • felhasználók technikai támogatása,
  • szerviz,
  • részvétel minden munkafolymatban az elképzeléstől a késztermék megvalósításáig.

Elvárások:

  • Fizikus vagy mérnök-fizikus diploma,
  • legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat,
  • érdeklődés a szilárdtest fizika és/vagy az optika iránt,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés, kiváló együttműködési készség és precizitás.

Előnyt jelent:

  • Mélyebb számítástechnikai ismeretek,
  • mesterszakos (vagy magasabb szintű) végzettség,
  • további mérnöki/műszaki tapasztalat,
  • optikai modellező szoftver ismerete (ZEMAX),
  • jártasság optikai rendszerek összeállításában.

Amit megbízónk kínál:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • versenyképes jövedelem, juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol