www.cvonline.hu

Fizikus

  • A hirdetés 261 napja lejárt

Ügyfelünk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó, rendkívül sikeres high-tech középvállalat. Dinamikusan fejlődő teverző csapatukba keresünk Fizikus munkatársat.

FELADATOK

  • Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztés (méréstechnika, hardver, szoftver),
  • Készülékek applikálása, installálása,
  • Felhasználók technikai támogatása,
  • Szervíz.

ELVÁRÁSOK

  • Fizikus, mérnök-fizikus tudományterületen szerzett diploma,
  • Tapasztalat a félvezető- és szilárdtest fizika és vagy optikai területén,
  • Angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés,
  • Kiváló együttműködési készség és precizitás.

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat,
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

KAPCSOLATI ADATOK

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés